V knize Ten druhý život se nám na 240 stranách otevírá brána do válečných zón a přibližuje atmosféru zahraničních misí přímo od zúčastněných. Kolik bylo vydáno kusů a kam jdou peníze z prodeje? Čtěte dál.

ten druhy zivot

Asi jste postřehli, že Českou republikou putovala úspěšná výstava fotografií ze zahraničních misí našich vojáků. Tato kniha vznikla právě jako pokračování projektu výstav Ten druhý život. Pokřtěna a puštěna do světa byla symbolicky 11.11.2017, na den veteránů.

Unikátní fotografie z hot zones jste měli možnost obdivovat nedávno například v Pardubicích a další příležitostí bude konference První pomoc v boji v Hradci Králové 2.-3. prosince, kde budou fotografie doprovodnou výstavou s možností zakoupení knihy, která bude k dispozici.

Atraktivní fotografie v knize doplňují rozhovory a autentické příběhy vojáků. Fotografie pořídili fotografové z první linie a Jarmila Štuková, česká oceňovaná fotoreportérka a dokumentaristka. I s ní se budeme mít příležitost setkat na konferenci PPVB, a to na její přednášce Pod černou vlajkou.

23380408 781414958709293 2517490008832145240 n

Pokud stále nevíte, co darovat k Vánocům či k narozeninám, doporučujeme tuto knihu. Publikace má formát A5 a spoustu volných stran na vlastní zápisky a myšlenky. Edice je limitovaná počtem 5 tisíc kusů a z každého prodaného kusu dostanou příspěvek váleční veteráni z veteránského centra v Brně. Oficiální web knihy zde.

 

 

Ilustrace - fb Ten druhý život