Pokud bychom se snažili rozepsat, o čem všem bude letošní konference... to by prostě nešlo. Můžeme jen naznačit, že se opět bude jednat o bojovou medicínu a perfektní přednášky od skvělých přednášejících, kteří svůj život zasvětili záchraně druhých. 

Konference První pomoc v boji 

Můžeme však s čistým svědomím říctže podobné akce tvoříme celý rok a všímáme si všeho, co byste si Vy i my přáli slyšet a dozvědět se. Letosnám pomohla tento ročník posunout o pořádný kus dál spousta výtečných lidí a organizací.

Medcup týmu není třeba sáhodlouze hovořit, jejich soutěž nám poskytla mnoho informací o tom, co Vás zajímá a jaká byla slabší místa soutěžícíchTyto poznatkyjsme zahrnuli do přednášek, které budou na konferenci. Abychom vice napověděli - MASCAL.

MASCAL

Jaká jsou doporučení v této problematice v roce 2017? Co všechno jsme schopni zvládnout daleko od střední Evropy? A jaké jsou reálné možnosti našich zdravotníků ve válečné oblasti? Přijďte si poslechnout odpovědi nejen na tyto otázky.

Běžně se v konverzaci s našimi kolegy objevujítémata jako je krvácení, jeho zástava, nebo zprůchodnění dýchacích cest. Přitom však velkýživot ohrožujícím problémem je teplota. Nemluvíme teď jen o nevhodném oblečení, které nejednou vytrestalo toho, kdo podcenil sílu přírody. Jak je to s hypotermií u našich pacientů?

Jak vypadají podmínky, v kterých naši vojáci a nejen oni operují?me dostatečně reálnou představu z médií a jejich článků, nebo je to jen pro nás vytvořen konzumní obsah?

Konference První pomoc v boji 2016

Ale to už odkrýváme na začátek příliš mnoho. Sledujte nás, sdílejte a těšíme se na Vás již 2. prosince na konferenci První pomoc v boji 2017.

Registrujte se na stránkách události PPVB.cz

PS: Zajímá-li Vás více odborný obsah, chystáme také doprovodnou konferenci. :)

Facebook události První pomoc v boji 2017

Facebook doprovodné konference První pomoc v boji 2017 - Kazuistiky včetně registrace zde